WY-graj-MY!

Ale to był dzień z emocjami! W środę 11 października 2023 r. w naszym ośrodku odbył się zorganizowany przez wolontariuszy turniej planszówek “WY-graj-MY”.
💰 Dzięki minigrantowi otrzymanemu w ramach Korpusu Solidarności udało się zakupić gry, materiały promocyjne oraz poczęstunek.
🥉Ten dzień przyniósł okazję do rywalizacji, ale i współpracy. Dużą radością było spotkanie naszych wychowanków z młodszymi i starszymi wolontariuszami, którym bardzo dziękujemy.
Grant uzyskano dzięki:
Narodowy Instytut Wolności – Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego
Diecezjalne Centrum Wolontariatu