Ale to był dzień z emocjami! W środę 11 października 2023 r. w naszym ośrodku odbył się zorganizowany przez wolontariuszy turniej planszówek “WY-graj-MY”.
Grant uzyskano dzięki:
Narodowy Instytut Wolności – Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego
Diecezjalne Centrum Wolontariatu
