Wesołych Świąt!

Po to Bóg stał się człowiekiem,aby w Jezusie powiedzieć Ci,że od tej pory w każdej sytuacji,którą przeżywasz nie jesteś sam.

Doświadczenia takiego ogromu miłości dla nas wszystkich.
Radosnego świętowania +❤️