Dziś w naszym Ośrodku było bardzo głośno i radośnie! Przybyli do nas Pszczółka i Nutka , aby poprowadzić 2. Edycję The Voice of SOW! Było też znakomite jury: Dj Damiano, BeniaVita oraz Mickey M.
Nasi uczestnicy pokazali swoje talenty muzyczne, a niektórzy nawet taneczne! Dj Damiano do każdego komentarza miał przygotowany wyszukany gadżet. No po prostu działo się! Gratulujemy wszystkim uczestnikom za odwagę wystąpienia i dziękujemy prowadzącym i jury za rewelacyjne odegranie swoich ról!