The Voice of SOW

📍 Dziś w naszym Ośrodku było bardzo głośno i radośnie! Przybyli do nas Pszczółka 🐝 i Nutka 🎶, aby poprowadzić 2. Edycję The Voice of SOW! Było też znakomite jury: Dj Damiano, BeniaVita oraz Mickey M. 🐭
🎙️ Nasi uczestnicy pokazali swoje talenty muzyczne, a niektórzy nawet taneczne! Dj Damiano do każdego komentarza miał przygotowany wyszukany gadżet.⏰🪈📸 No po prostu działo się! Gratulujemy wszystkim uczestnikom za odwagę wystąpienia i dziękujemy prowadzącym i jury za rewelacyjne odegranie swoich ról!