Św. Stanisław Kostka w naszych sercach

Dziś pamiętaliśmy o naszym patronie – świętym Stanisławie Kostce. W naszym kościele na ul. Urzędniczej uczestniczyliśmy z tej okazji we Mszy Świętej. Mogliśmy też poznać się z nowym proboszczem. A po Mszy – niespodzianka! Dla każdego lody! Bardzo za nie dziękujemy ❤️