Powrót z gór

😎 Ostatni dzień to modlitwa na Krzeptówkach i czas na podziękowania i pożegnanie pięknych górskich widoków 🏔️ Dziękujemy wszystkim, którzy pomogli zorganizować wyjazd naszych wychowanków. Jesteśmy wdzięczni za każdą darowiznę 😊
„Ten, kto żyje, widzi dużo. Ten, kto podróżuje, widzi więcej“ 🌍