Ostatni dzień naszych wojaży

Nasza bieszczadzka wyprawa dobiegła końca 😔 Niestety pogoda dzisiaj nas nie rozpieściła i dzień nam minął w deszczu ☔️ jednakże nic nam nie jest straszne i cały dzień wykorzystaliśmy na maxa 😄 Zobaczyliśmy jak kiedyś mieszkali i żyli ludzie, zwiedzając skansen oraz zrobiliśmy swoje małe gliniane dzieła 😍 Ostatnim punktem programu był McDonald (cóż by to była za wycieczka bez maka 🤣)