Ośrodkowy Festyn Rodzinny

Dziś odbył się w naszym Ośrodku Festyn Rodzinny. Nie zabrakło zabawy, śmiechu, dobrego jedzenia i po prostu rodzinnej atmosfery. Festyn zainaugurowała Baloniada 🎈, czyli nasza ulubiona ostatnio zabawa! Później można było porozmawiać, potańczyć, wziąć udział w zabawach , wymalować twarz czy zjeść coś pysznego.
Dziekujemy🌷 naszym zaprzyjaźnionym Nauczycielom ze szkół Wychowanków❤️ Wolontariuszom, Rodzicom i WSZYSTKIM, którzy nas wspierają😍