Ośrodkowa wigilia

Żyjemy w szybkim tempie, a wczoraj mogliśmy się zatrzymać i spotkać razem przy stole wigilijnym ❤️❤️ Wychowankowie, Wychowawcy, Siostry oraz zaproszeni Goście. Wszyscy razem mogliśmy się pochylić nad betlejemską szopką i połamać opłatkiem składając życzenia 😍😍

Dziękujemy Pani Magdzie za przygotowanie jasełek, wszystkim Wychowankom za zaangażowanie w przydzielone role, klerykom i księżom oraz nauczycielom za bycie z nami w tym dniu!