Żyjemy w szybkim tempie, a wczoraj mogliśmy się zatrzymać i spotkać razem przy stole wigilijnym ![]()
Wychowankowie, Wychowawcy, Siostry oraz zaproszeni Goście. Wszyscy razem mogliśmy się pochylić nad betlejemską szopką i połamać opłatkiem składając życzenia ![]()
![]()
Dziękujemy Pani Magdzie za przygotowanie jasełek, wszystkim Wychowankom za zaangażowanie w przydzielone role, klerykom i księżom oraz nauczycielom za bycie z nami w tym dniu!
