Nasze mamy

Grupy 3 i 4 pamiętają o swoich mamach i każdego dnia przygotowują dla nich niespodzianki! Nie zapominamy też o patronce Ośrodka, Matce Kolumbie Białeckiej. Poznajemy jej historię.