Dzięki Dobrym Ludziom – uczestnikom #mikołajwakcji nasi wychowankowie otrzymali wymarzone prezenty świąteczne. Jedni dostali sprzęty kuchenne, aby móc uczyć się samodzielności, inni prosili o nowe ubrania i buty, a niektórzy otrzymali wymarzone klocki, książki, piłki… No i oczywiście mnóstwo słodyczy, które zniknęły szybciej niż zajęło ich rozpakowywanie 



Z całego serca dziękujemy wszystkim, którzy sprawili uśmiech na twarzach naszych wychowanków. Paczki były cudownie spakowane, zgodne z listami do Świętego Mikołaja
, a często było tam nawet więcej. Bardzo dziękujemy!!! 


