Dziś kolejny intensywny dzień w naszym Ośrodku. Grupy 3, 4 i 1 wyruszyły na warsztaty “Od ziarna do czekolady”,
gdzie mogli stworzyć swoje własne czekolady. Po południu wybrali się z kolei na kręgle
, gdzie uczyli się współzawodnictwa, koordynacji wzrokowo-ruchowej oraz po prostu dobrze się bawili. Nie zabrakło też umiejętności zachowania się w miejscach publicznych. Wieczorem, na wyciszenie po emocjonującym dniu, ćwiczyliśmy motorykę
, a konkretniej wycinanie po liniach prostych i łamanych. Było bardzo intensywnie!
