Festyn Rodzinny 2025 za nami!
Jak zawsze było dużo radości
, zabawy
i dobrego jedzenia
! Pogoda nam dopisała, a Pan Krzysztof – wodzirej dał czadu! 
Bardzo dziękujemy DJ Wodzirej Krzysztof Jędrzejewicz za animację festynu
Dziękujemy Wolontariuszom za Wasz czas nam poświęcony i wszelką pomoc
Dziękujemy obsłudze kuchni za przygotowanie posiłku
Dziękujemy wszystkim Wychowawcom i Wychowankom za zaangażowanie
I oczywiście DZIĘKUJEMY RODZINOM za Waszą obecność i dobrą zabawę 
Zobaczcie fotorelację z tego popołudnia 
