Pierwsze tygodnie roku szkolnego to czas na przypomnienie sobie zasad bezpieczeństwa, ale to też obchody Dnia Pierwszej Pomocy. Grupy III i IV z tej okazji przypomniały sobie, w jaki sposób mogą uratować komuś życie oraz co można zrobić w czasie drobnych skaleczeń i zadrapań.
