Dziękujemy!

W poniedziałkowe przedpołudnie zadzwonił do drzwi Ośrodka Pan Daniel: “chciałem dać datek na najbardziej potrzebujących”… Dziękując mówię o tym, że nawet sobie nie zdaje sprawy jaką pomocą jest jego dar.W odpowiedzi słyszę: “trzeba podziękować Maryi”- spoglądając na figurę…
Jej Dzieci tak mają… Mamo,dziękujemy ❤️